Лагер Enduro Bearings MR190537LLB Abec 3 - 19.05x37x9 мм
- Наличност:
- Наличен
- Марка:
- Enduro Bearings
- Модел:
- Enduro Bearings M
- SKU:
- EAN:
- MPN:
- MR190537LLB
Enduro Bearings MR190537LLB ABEC 3 - Радиални лагери за долна скоба
Основни характеристики:
- **Тип лагер:** Радиални
- **Вътрешен диаметър:** 19.05 мм
- **Външен диаметър:** 37 мм
- **Ширина:** 9 мм